KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4776452
nr 477 6452
Akvarell
signerad. "Venedigmotiv" 28x14
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2007
kl 16:43:04
150 kr